+90 324 237 77 89 / elite@eliteboya.com
  • Toner ürünlerimiz, Almanya’dan ve Japonya’dan son teknoloji donanımlarla üretim yapan Trend Tone Imaging Inc. (TTI) tarafından üretilmektedir. Dünyaca tanınmış ve sıkça kullanılan lazer printer markalarına, fotokopi makinalarına ve çok işlevli yazıcı makinalarına %100 uyumlu toner ve toner kartuşları sunabilmekteyiz. TTI’ın sektördeki 30 yıldan fazla tecrübesi piyasada güçlü bir oyuncu olmasını sağlamıştır.
  • TTI’ın ISO 9001, 14001 ve 14067 sertifikaları da, sunduğumuz ürünlerin yüksek standartlarını ispatlar niteliktedir.
  • TTI’ın 30 yılı aşkın süre içinde, siyah ve renkli lazer yazıcıları, fotokopi makinaları, çok işlevli yazıcılarda kullanılmak üzere 100’den fazla özgün formülü bulunmaktadır.
  • TTI sürekli olarak master ve doktora mezunlarını bünyesine katıp, baskı ve yazıcı donanımları sektörünün artan ve değişen taleplerine hızlı ve inovatif cevaplar üretmektedir.
  • TTI gibi Elite’nin de güçlü teknik kadrosu, müşterilerine üst düzey kaliteyi sağlayıp satış sonrasında da ürünün teknik detayları ve incelikleri ile ilgili servis sunmaktadır.
  • Toner ürünlerimizin her zaman homojen bir şekilde dağılmış olması her mikro partikülün düzenli bir formül dizimi olmasını sağlar. Ürünlerimizin fiziksel özelliklerinin istikrarlı olduğunu garanti ediyoruz ve bu sayede müşterilerimize üst düzey basım kalitesi sunuyoruz.
  • Basım kalitesini düşürme potansiyeline sahip ultra küçük partiküller, son teknoloji ürünü olan sınıflandırma ekipmanlarımız yardımıyla istenilen her boyutta, her farklı marka kartuşu için uyumlu şekilde ayarlanabilir. Yüksek basım kalitesine ulaşırken aynı zamanda ürün verimliliği de arttırılıp atıkların düşürülmesi sağlanır.
  • Ürün gamımız, şu lazer yazıcı markalarına uygun ürünlerden oluşmaktadır:
Canon
Epson
Fuji Xerox
HP
Konica Minolta
Konica
Kyocera
Lexmark
Ricoh
Samsung
SHARP
Toshiba
Toner ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve size en uygun teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin!
SERTİFİKALAR